Kama Mühendislik Hidrolik İş Makinaları Tamir, Bakım ve Revizyon Servisi - Ataşman İmalatı - Dizel - Elektrik Tahrik Gücü Dönüşümü

 

Kama Mühendislik olarak 20 yıllık tecrübemizle yüksek dizel işletme gideri olan her marka ve model, lastikli ve paletli ekskavatör'ün tahrik gücünü dizelden elektriğe dönüştürüyoruz. Bu sayede %90 a varan işletme giderlerinde tasarruf sağlıyoruz.

 

Yürüyen yada sabit çalışan ikinci el yada sıfır ekskavatörlerinizin yüksek dizel maliyetlerini %90 a varan oranlarda düşürmek mümkün, bunun için Kama Mühendislik olarak Diesel motorlarınızı elektrikli motorlarla değiştiriyor, sisteminizi yeni düzene tam uyumlu hale dönüştürüyoruz.

 

Geri dönüşüm tesisi, hurdacı, maden, liman, fabrika vb yerlerde sabit yada dar alanda yükleme işi yapan ekskavatörlerinize, elleçleme makinelerinize Elektrik Dönüşüm Sistemimizi uygulayarak kısa sürede işletme maliyetlerinde ciddi tasarruf sağlıyoruz. Günde üç vardiya çalışan bir dizel makinanın günlük yakıt gideri 1200 TL iken Elektrikle çalışan iş makinanızın gideri yalnızca 200 TL'dir. Yuvarlak hesapla yıllık kazancınız 300.000 TL civarında olacaktır, ki bunun içinde dizel bakım giderleri yoktur. 

 

Kama Mühendislik olarak Elektrik Dönüşüm Sistemleri hizmetimizin yanı sıra, ekskavatörlerinizde bom, arm uzatma, kabin kaldırma, ekstra ataşman imalatı, bakım, onarım, yenileme, servis hizmetlerinide yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerimize büyük bir titizlikle vermekteyiz.

 

Aşağıda ikinci el bir paletli ekskavatörün elektrikle çalışan bir elleçleme makinasına dönüşüm aşamalarından fotoğraflar görüyorsunuz. Ayrıca Referanslar sayfasında bugüne kadar dönüşümünü yapmış olduğumuz Elektrikli Ekskavatörlerden birkaçı hakkında detaylı bilgi, fotoğraf ve video bulabilirsiniz. Her türlü sorunuz için İetişim sayfasındaki kanallardan bize erişebilirsiniz.

 

Kama Mühendislik